Архів новин за 12 Серпня 2020

21:08
У Луцьку відбувся тренінг зі стрільби з лука від єдиного на Волині стрілецького клубу «Archers Birds».
19:08
Перемогою в серії пенальті для команди ФЦ «Ковель-Волинь» завершився вчорашній матч у фіналі Кубку Асоціації Волині з футболу, що відбувся в Княгининку
18:08
Іванна Кух та Юлія Петрик принесли ще дві медалі у скарбничку збірної Волині з легкої атлетики на чемпіонаті України у Луцьку.
16:08
У місті Ківерці відбулася робоча зустріч керівництва обласної державної адміністрації з представниками Ківерцівського, Луцького та Рожищенського районів.
14:08
Ексзахисник збірної України, «Шахтаря» і «Карпат» Артем Федецький у відвертому інтерв’ю розповів про актуальні проблеми українського футболу
13:08
6 та 9 серпня, відбулись матчі чемпіонату Луцького району з футболу, пропонуємо вашій увазі результати матчів 6 туру, та символічну збірну гравців
12:08
Рівненська тенісистка Леся Цуренко (рейтинг №139 WTA) виграла матч першого кола основної сітки на турнірі міжнародної серії в Празі
11:08
Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт розповів інформаційній службі народного клубу про підготовку команди до матчів плей-офф із «Черкащиною»
10:08
Шоломіцька виграє перше золото луцького юніорського чемпіонату України з легкої атлетики
09:08
Донецький «Шахтар» переміг швейцарський «Базель» у чвертьфінальному матчі Ліги Європи, українська команда забила чотири м’ячі у ворота суперника — по два в кожному таймі. Суперник відзначився на останніх хвилинах — 4:1
08:08
З 6 по 9 серпня в місті Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків до 18 років