Архів новин за 13 Серпня 2020

20:08
Спортсменка Іванна Кух виграла друге золото юніорського Чемпіонату України в Луцьку
19:08
Луцька «Волинь» поступилась «Минаю» з мінімальним рахунком 1:0, матч видався надзвичайно важким для гостей, хрестоносці грали під психологічним пресом — в поточному матчі їм необхідна була тільки перемога, однак не склалось «Хрестоносці» залишаються в Першій лізі
16:08
Перший день Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів в Луцьку приніс рівненській команді дві срібні медалі
15:08
Спорт на Районі пропонує переглянути фото першого дня змагань, який був дуже вдалим для волинян.
15:08
У Боратинській ОТГ вирішили не зраджувати традиції та влаштувати велопробіг до Дня державного прапора та Дня незалежності
14:08
Луцьк знову в центрі уваги української легкої атлетики. Кілька сотень представників «королеви спорту» цими днями зібралися на «Авангарді» на юніорський чемпіонат країни. Це перші офіційні змагання з легкої атлетики з березня цього року, коли в Івано-Франківську відбувся чемпіонат зі спортивної ходьби
13:08
На вихідних, 15-16 серпня, відбудуться інтригуючі кубкові поєдинки. Найцікавішим матчем 1/8 фіналу Кубка Волині стане зустріч Вотранс (Луцьк) - Фенікс (Луцьк)
12:08
Талановиті танцівники колективу «Надія» знову з перемогою на Міжнародному конкурсі
11:08
Любешівський спортсмен Тарас Корецький став чемпіоном із спортивної ходьби на 10 000 метрів юніорського чемпіонату України з легкої атлетики
10:08
У суботу, 29 серпня відбудуться чергові змагання з міні-футболу від ГО «Асоціації дворового футболу 5х5. Зазначимо, що змагання стануть завершальними в сезоні весна-осінь. Тому запрошуємо колективи долучитися та здобути заслужені нагороди
09:08
У мережі опублікували відео зі змагань і результати трьох ігрових днів.
08:08
У передмісті Ужгорода «Волинь» на стадіоні «Минай-Арена» 13 серпня зіграє матч сезону проти «Минаю»
07:08
Квартет волинських легкоатлеток завоював бронзові нагороди в естафеті 4 по 100 м юніорського чемпіонату України, який відбувається у Луцьку.