Шоломіцька виграє перше золото луцького юніорського чемпіонату України з легкої атлетики

12 Серпня 2020, 10:13
Валерія Шоломіцька 2402
Валерія Шоломіцька

Любешівська спортсменка Валерія Шоломіцька стала першою чемпіонкою юніорського чемпіонату України з легкої атлетики.

Вихованка Олени та Валентини Борисюк з особистим рекордом виграла дистанцію 10 000 м у спортивній ходьбі (48:42:79).

«Срібло» у її подруги по команді Катерини Токарчук, яка також фінішувала з особистим рекордом на цій дистанції. Третьою на фініші була Аліна Ткач з Сум.

На стадіоні "Авангард" 12-13 серпня відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики. Його відтермінували з початку серпня через епідеміологічну ситуацію на Волині. У команді збірної Волині на ці змагання заявлено 44 спортсмени.

Юніорський чемпіонат — перші з березня цього року легкоатлетичні змагання в Україні. У серпні в Луцьку заплановано також провести Командний чемпіонат серед дорослих (15-16 серпня), Чемпіонат у бігу на 10 000 м, юнацький чемпіонат  України та Чемпіонат серед дорослих та молоді.