Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Результати та символічна збірна 6 туру чемпіонату Луцького району з футболу

13:33 12.08.2020
487

6 та 9 серпня, відбулись матчі чемпіонату Луцького району з футболу, пропонуємо вашій увазі результати матчів 6 туру, та символічну збірну гравців.

Про це інформує сайт ФФЛР

Чемпіонат Луцького району з футболу сезону 2020 року 6-й тур.

Група «А»

Перенесений матч 8-го туру 02 серпня (неділя)

  • ФК «Мар’янівка» – «Олімпія» (Рокині) - 2:4 (1:2)

Голи: Грель Василь, 30; Василюк Сергій, 60 – Кисляк Дмитро, 43; Янко Андрій, 45; Демиденко Сергій, 75; Панченко Павло, 87

Попередження: Решитарський Максим – Демиденко Сергій

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Котельчук Ігор

6-й тур, 06 серпня (четвер)

  • «Вілія» (Коршовець) – НФК «Боратин» - 0:4 (0:2)

Голи: Москвич Роман , 27 (з пенальті), 33; Баденчук Володимир, 66; Видрич Сергій, 85

Попередження: Потапчук Станіслав – Журибіда Володимир

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Пустовіт Ілля

Читайте також: Результати та символічна збірна 5 туру чемпіонату Луцького району з футболу

09 серпня (неділя)

  • ФК «Гірка Полонка» – «Олімпія» (Рокині) - 0:2 (0:1)

Голи: Янко Андрій, 20; Панченко Павло, 89

Попередження: Лащук Мирослав, Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

Вилучення: Лащук Мирослав, 80 (друге попередження)

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Хомич Олена, Гомон Сергій

  • ФК «Мар’янівка» – АСК «Забороль» - 0:9 (0:6)

Голи: Ткаченко Сергій, 15, 24, 33, 47; Гадзінський Святослав, 20, 22; Міщук Валерій, 31; Симонович Вадим, 66; Воробей Віктор, 80

Попередження: не було

Арбітр: Шульгач Андрій, асистенти арбітра: Гомон Сергій

Наступні матчі: 7-й тур

(15 серпня, субота)

  • 17:00 НФК «Боратин» - ФК «Гірка Полонка»

(16 серпня, неділя)

  • 11:00 «Олімпія» (Рокині) - АСК «Забороль»
  • 11:00 «Вілія» (Коршовець) - ФК «Мар’янівка»

Група «Б»

Перенесений матч 5-го туру 31 липня (п’ятниця)

  • ФК «Торчин» – «Альянс» (Сьомаки) - 5:2 (0:1)

Голи: Щербик Богдан, 48, 70, 90; Ткачук Олександр, 53; Огородник Юрій, 82 – Пахомюк Олександр, 25; Гайдай Микола, 62

Попередження: Огородник Юрій – Павлусь Віталій, Свередюк Володимир

Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра: Пустовіт Ілля, Мартинюк Василь

6-й тур 08 серпня (субота)

  • ФК «Піддубці» – ФК «Торчин» - матч перенесено

09 серпня (неділя)

  • ФК «Липини» – ФК «Лище» - 2:2 (0:0)

Голи: Єпіфанов Ігор, 51 (автогол); Якимчук Олександр, 73 – Вінцюк Ігор, 61; Курик Валерій, 81

Нереалізований пенальті: Мосійчук Олександр («Лище»), 61

Попередження: Тимофєєв Максим, Байбула Михайло, Якимчук Олександр – Єпіфанов Ігор, Ліщук Пало, Ганіговський Олександр, Мосійчук Олександр

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Матвійчук Валерій

  • «Альянс» (Сьомаки) – «Волинь» (Угринів) - 1:11 (1:4)

Голи: Холодов Федір, 18 – Бабеляс Юрій, 14, 16, 43, 53, 55, 60; Марчук Юрій, 33, 65, 70; Шавала Олександр, 75; Пестракович Роман, 80

Попередження: не було

Арбітр: Мисковець Андрій, асистенти арбітра: Пустовіт Ілля, Волох Владислав

Наступні матчі: 7-й тур

(15 серпня, субота)

  • 17:00 ФК «Торчин» - ФК «Липини»

(16 серпня, неділя)

  • 11:00 ФК «Піддубці» - «Альянс» (Сьомаки)
  • 11:00 ФК «Лище» - «Волинь» (Угринів)

Бомбардири:

  1. 16 - Ткаченко Сергій («Забороль»)
  2. 9 - Лисенко Олександр («Піддубці»)
  3. 8 - Бабеляс Юрій («Волинь»)
  4. 6 - Москвич Роман («Боратин»)
  5. 5 - Мосійчук Олександр («Лище»), Наконечний Андрій («Вілія»), Шаула Юрій («Липини»), Яковлєв Юрій («Боратин»), Янко Андрій («Олімпія»)
  6. 4 - Васільєв Максим («Забороль»), Демиденко Сергій («Олімпія»), Королюк Василь («Гірка Полонка»), Ліщук Павло («Лище»),Марчук Юрій («Волинь»), Чайка Володимир («Боратин»), Стоянович Володимр («Торчин»)

Дискваліфікація (одна гра):

  • Лащук Мирослав, Трачук Мирослав («Гірка Полонка»)
  • Супрунець Тарас («Піддубці»)

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

  • Динісов Ігор («Забороль»)
  • Журибіда Володимир («Боратин»)
  • Лащук Мирослав («Гірка Полонка»)
  • Лисюк Михайло («Вілія»)
  • Василюк Сергій («Мар’янівка»)
  • Ганіговський Олександр, Мосійчук Олександр («Лище»)
  • Марчук Юрій, Мережа Юрій («Волинь»)
  • Войтюк Микола («Піддубці»)
  • Бурковський Дмитро, Кірін Олексій, Янчук Дмитро («Липини»)
  • Главацький Андрій, Ткачук Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Збірна туру (з врахуванням матчів з 31 липня по 10 серпня).

  • Арбітр туру - Щербик Андрій
  • Тренеру туру - Кушнірчук Олександр


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
18.09.2020