Архів новин за 08 Серпня 2020

17:08
Баскетболісти команди Вищої ліги Старий Луцьк-Університет розпочали серію відкритих тренувань для юних шанувальників гри
16:08
У Камені-Каширському завершився відкритий фестиваль міста з міні-футболу «Футбольне Літо 2020», переможцем стала команда ФК «Камінь-Каширський»
14:08
У п'ятницю, 7 серпня, світовому рекордсмену, плавцю Михайлу Романчуку виповнилось 24 роки. Його дружина, також спортсменка Марина Бех привітала його зворушиливим відео, яке опублікувала у мережі Інстаграм
13:08
Головний тренер «Вереса» розповів про гру команди у матчі з «Динамо» і порівняв сьогоднішній поєдинок з грою проти «Шахтаря»
12:08
Федерація легкої Атлетики України дозволила провести національні чемпіонати у Луцьку та підтвердила дати і місце проведення чемпіонату серед юніорів – 12-13 серпня, також відбудеться чемпіонат України з бігу на 10000 метрів – 15-16 серпня
11:08
Головний тренер «Волині» Андрій Тлумак прокоментував важливу перемогу над «Гірником-Спорт» з рахунком 3:0
10:08
18-річна вихованка рівненського баскетболу Владислава Кіба підписала контракт з новачком жіночої баскетбольної Суперліги клубом «Прометей» (Кам’янське)
09:08
Ковельский каноїст Віктор Свиридюк, завоював «10 медалей» з них 5 золотих, 2 срібних, 3 бронзових - в 10 видах програми чемпіонату України серед молоді
08:08
Юні спортсмени комплексної дитячо-юнацької спортивної школи управління соціальних об’єктів Рівненської АЕС стали призерами турніру з плавання «Danimar SwimmingCup» в місті Албені (Болгарія).