ФК «Камінь-Каширський» переможець відкритого фестивалю міста з міні-футболу «Футбольне Літо 2020

08 Серпня 2020, 16:33
2603

У Камені-Каширському завершився відкритий фестиваль міста з міні-футболу «Футбольне Літо 2020», переможцем стала команда ФК «Камінь-Каширський».

Про це інформує директор Камінь-Каширського центру «Спорт для всіх» Сергій Панасюк на сторінці у фейсбук.

Футбольний клуб «Камінь-Каширський» виграв турнір, друге місце посіла команда ФК «Ветаран-Камінь, третє місце зайняла команда ФК «Гуто-Боровенська ОТГ».

З гарною грою в турнірі, команда ФК «Освіта» посіла четверте місце, поступившись лише з різницею забитих м'ячів. Таке турнірне становище судді зафіксували по завершенню відкритого Фестивалю міста Каменя-Каширського з міні-футболу «Футбольне літо - 2020».

«Всі команди були нагороджені грамотами за відповідно зайняті місця. Четвірка команд-лідерів була нагороджена кубками, а гравці команд-призерів отримали особисті дипломи й медалі відповідних гатунків. Суддівською колегією було визначено кращих гравців в кожній з команд-учасниць, котрим було вручено особисті грамоти й статуетки. Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров"я населення «Спорт для всіх» вітав переможців й бажав всім учасникам здоров"я, наснаги й приборкання нових, ще непідкорених вершин», – йдеться у дописі «Спорт для всіх».