Архів новин за 02 Серпня 2020

18:08
Відкритий чемпіонат Корецького району з армспорту, приурочений до 29-ї річниці Незалежності України, відбувся у Корці 2 серпня
16:08
Одружився тренер Футбольного Центру «Ковель-Волинь» Роман Шафранюк.
15:08
Луцька байдарочниця Марія Повх завоювала 7 медалей (5 золотих та 2 срібних) на особистому чемпіонаті України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який проходив в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня
14:08
Чемпіонат футзальної Екстра-ліги сезону 2020-2021 футзальний клуб «Кардинал-Рівне» розпочне домашнім матчем проти чемпіона України – херсонського «Продексіма»
13:08
Змагання відбуваються з 1 по 2 серпня на волейбольних майданчиках Lake Beach Club.
12:08
Ще минулого сезону юний нападник «Волині», рожищанин Богдан Кобзар бомбардував чемпіонат найстаршої групи чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги за «Волинь» U-17, а цього сезону транзитом через юнацьку команду доріс до «основи», за яку в останньому матчі з «Металургом» відзначився першим забитим голом.
11:08
Marko Levishyn сьогодні гідно представив Україну, отож рівненський спідвеїст виборовши в напружених перегонах друге місце, у півфіналі особистого чемпіонату Європи серед юніорів U21 в чеському місті Дівішов, поступившись лише чеху Яну Квечу
10:08
На Волині визначили переможців обласного челенджу «Не лінуйся! Тренуйся!» серед працівників місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх»
09:08
Новий баскетбольний майданчик у Луцьку на Глушцю 1 серпня став місцем битви 15 команд за "Кубок Луцька"