Архів новин за 03 Серпня 2020

20:08
Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт не робить трагедії з розгрому від «Ниви» у контрольному матчі
20:08
Андрій Тлумак після перемоги над «Черкащиною» заявив, що «Волині» залишилося зіграти два фінали
19:08
«Верес» тричі пропустив від тернопільської «Ниви» у контрольному матчі
19:08
20-річну центрову баскетбольного клубу «Рівне» Тетяну Гаврильчик головний тренер жіночої збірної України Срджан Радулович викликав на навчально-тренувальний збір на базу до Пущі-Водиці. Вона увійшла до числа 14 баскетболісток, які потрапили на збір
18:08
«Волинь» продовжує боротися за УПЛ і в черговому турі перемогла на виїзді «Черкащину» 0:2
18:08
Мережа Район.in.ua покрила інформаційними виданнями всю Рівненську область.
17:08
У Дніпрі тріумфально для волинян фінішував чемпіонат України. Вони вибороли 10 золотих медалей, а також 8 срібних та 6 бронзових нагород
16:08
Опубліковали офіційні результати онлайн-забігу «Сильні духом 2020», які у 34 раз відбулися в Рівному 26 липня
16:08
У Любешеві спортзал для вільної боротьби облаштували у колишньому кляшторі піарів XVII століття
15:08
В обласному центрі Волині відбудуться національні змагання з легкої атлетики попри віднесення Луцька до "червоної" зони карантину
15:08
В інформаційному просторі Рівненщини з’являться новий сайт – Район.Вараш.
14:08
«Верес» готується до стикових матчів за право грати в Першій лзі і цікавиться 31-річним колишнім центральним півзахисником «Олімпіка»
13:08
У Нововолинську вісім команд боролися за звання найсильнішої у змаганнях з пляжного волейболу на Кубок міського голови
12:08
У неділю, 2 серпня, на Київіському іподромі відбулися змагання з відкритих тренувань з триборства, представник Рівненщини Денис Косик і його спортивний напарник мерин Джамбо стали найкращими і виграли перше місце
11:08
Внесення Луцька у «червону» карантинну зону здатне перенести два важливих чемпіонати з легкої атлетики. Федерація «королеви спорту» пояснила ситуацію з чемпіонатами
10:08
Луцький «Вотранс» мінімально поступився оржівському «ОДЕКу» в заключному матчі аматорського чемпіонату України
09:08
«Волинь» з Луцька сьогодні зіграє перший з трьох важливих матчів наприкінці чемпіонату у Першій лізі — це буде «Черкащина» — можливий суперник «Вереса» у плей-офф