Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Спорт на Районі 

Спорт на Районі  видання для вболівальників, спортсменів-професіоналів та аматорів, шанувальників активного і здорового способу життя і для всіх, кому цікаве спортивне життя Волині та Рівненщини. 

Журналісти мережі Район.in.ua працюють для того аби читачі отримали найсвіжішу та найцікавішу інформацію про життя сіл і міста, а спортивна тематика займає у ньому важливе місце. Тож відтепер на сайті Спорт на Районі можна отримати систематизовану інформацію про результати улюблених команд, анонси та перебіг змагань, фотозвіти зі спортивних подій, досягнення спортсменів, їхнє повсякдення та багато іншого.

Якщо бажаєте нас запросити на подію, повідомити важливу інформацію, пишіть пишіть на електронну пошту sport.rayon.in.ua@gmail.com або телефонуйте на номер 0664132928. 

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Гіперлокальні ЗМІ – це видання, які обмежені тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці). На сьогодні це найзатребуваніший тип ЗМІ. Людям цікаві насамперед новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці. Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочерговою потребою сучасної людини, де б вона не жила. Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію

15 квітня
Вчора
13.04.2021
12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021