Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Спорт на Районі 

Спорт на Районі  видання для вболівальників, спортсменів-професіоналів та аматорів, шанувальників активного і здорового способу життя і для всіх, кому цікаве спортивне життя Волині та Рівненщини. 

Журналісти мережі Район.in.ua працюють для того аби читачі отримали найсвіжішу та найцікавішу інформацію про життя сіл і міста, а спортивна тематика займає у ньому важливе місце. Тож відтепер на сайті Спорт на Районі можна отримати систематизовану інформацію про результати улюблених команд, анонси та перебіг змагань, фотозвіти зі спортивних подій, досягнення спортсменів, їхнє повсякдення та багато іншого.

Якщо бажаєте нас запросити на подію, повідомити важливу інформацію, пишіть пишіть на електронну пошту sport.rayon.in.ua@gmail.com або телефонуйте на номер 0664132928. 

Бренд Район.in.ua наразі об'єднує 25 інтернет-ресурсів. Зокрема життя Волинської області висвітлюють видання Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-Каширський,  Район.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.Шацьк,  Район.Горохів,  Район.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ. У Рівненській області діє шість сайтів: Район.Острог  Район.Гоща. Район.Корець. Район.Демидівка, Район.Сарни. Район.Дубно

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проєкт Бізнес.Район про волинський бізнес, цікаві проекти та актуальні проблеми підприємництва Волині.

5 грудня
Сьогодні
Вчора
03.12.2020
02.12.2020
01.12.2020
30.11.2020
29.11.2020