Волинянки виграли золото і бронзу юніорського ЧУ з легкої атлетики в Луцьку

12 Серпня 2020, 18:45
Іванна Кух 2158
Іванна Кух

Іванна Кух та Юлія Петрик принесли ще дві медалі у скарбничку збірної Волині з легкої атлетики на чемпіонаті України у Луцьку.

У вечірній програмі другого дня забіг на 1500 м став одним із найкрасивіших. Боротьба за медалі йшла до самого фінішу.

Іванна повела забіг на останнє коло, а тим часом за спиною в неї боролися рівнянка Яна Боровець та волинянка Юлія Петрик. Кух не віддала свою першу позицію, а от Юлія заледве не виборола друге місце. Вона потужно фінішувала з-за спин суперниць і майже наздогнала Боровець. У підсумку їх розділила тільки 1 сота секунди!

Нагадаємо, що у перший день програми юніорського чемпіонату України перше місце виборола у спортивній ходьбі на 10 000 м Валерія Шоломіцька. В Катерини Токарчук — «срібло».