Архів новин за 30 Червня 2021

19:06
Леся Цуренко, яка впевнено подолала кваліфікацію на Вімблдоні була змушена відмовитися від виступу в основі змагань.
18:06
Артем Бєсєдін не допоможе синьо-жовтим у фінальному турнірі Євро-2020.
17:06
Найближчими днями такі ж майданчики з'являться і в селах Собіщиці, Сопачів, Стара Рафалівка та Заболоття.
16:06
27-28 червня в спортивному залі КЗ КДЮСШ ім. Є. Кодратовича пройшов кубок Ковеля з настільного тенісу серед дорослих, юнаків та дівчат з нагоди Дня Конституції України.
14:06
Президент Володимир Зеленський із нагоди Дня Конституції України відзначив тренера-викладача відділення Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Анатолія Милехина.
13:06
Другий змагальний день юніорського Чемпіонату України в Луцьку приніс в скарбницю області золоту медаль зі спортивної ходьби.
12:06
Луцька «Волинь» і рівненський «Верес» провели товариський матч.
11:06
У Луцьку 29 червня стартував почався юніорський чемпіонат України з легкої атлетики. У ранковій програмі першого дня змагань розіграли п’ять комплектів нагород. Серед переможців є і волиняни.
10:06
Артем Довбик став наймолодшим автором гола в історії України на чемпіонаті Європи. М'яч, який Довбик забив у ворота Швеції також став найпізнішим в історії фінальних турнірів Чемпіонату Європи.
10:06
Вихід України в чвертьфінал Євро-2020 затьмарила неприємна подія — травма Артема Бєсєдіна.
09:06
В Острозі організували фан-зону просто неба, аби всі охочі могли підтримати збірну України в матчі 1\8 фіналу Євро-2020.
09:06
Упродовж святкових днів жителі Вараської громади взяли участь у декількох заходах, організованих органами місцевого самоврядування.
08:06
Спортсмени офіційно звернулися до рятувальників з проханням провести тренування на базі підрозділу ДСНС у повному бойовому спорядженні вогнеборців.
07:06
У Чорноморську фінішували чемпіонати України серед юнаків та дівчат віком до 18 років
00:06
Збірна України перемогла команду Швеції у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1.