Архів новин за 18 Червня 2021

21:06
Легкоатлетка Марина Бех-Романчук завоювала золоту медаль зі стрибків у довжину на Чемпіонаті України.
19:06
Волинський легкоатлет Данило Даниленко став золотим призером Чемпіонату України, що триває у Луцьку.
19:06
Спортсменка з Луцька Ірина Климець на Чемпіонаті України із легкої атлетики, що триває в Луцьку, перемогла у метанні молота.
18:06
Упродовж трьох днів на луцькому «Авангарді» змагатимуться найкращі легкоатлети України. 18—20 червня у Луцьку відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики. Змагання стануть основним відбірковим стартом на Олімпійські ігри.
16:06
Спортивне свято серед дошкільнят «Веселі старти» в обласному центрі проводили з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у закладах дошкільної освіти з 1 до 15 червня.
15:06
На ковельський Центр діалогу культур додатково виділили ще 20 мільйонів гривень
14:06
У місті Сокаль завершився Всеукраїнський турнір з футболу серед дітей 2012 р.н. «Кубок Прибужжя», на якому виступали і волиняни.
13:06
Вихованці двох вікових груп ФК «Квасилів» провели спаринги проти КДЮСШ міста Нетішин із Хмельниччини.
12:06
На Рожищенщині команди, що беруть участь у місцевій першості з футболу, уже зіграли чотири тури. За підсумками попереднього туру в турнірній таблиці змінився лідер.
10:06
За підсумками чвертьфінальних поєдинків визначилися чотири команди, які братимуть участь у півфіналі чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2020/2021.
09:06
До півфіналу Кубку голови Рівненської ОДА з футзалу вийшли чотири команди. Це колективи АТ «Рівнегаз», ПрАТ «Рівнеобленерго», ГУ ДСНС у Рівненській області та ГУ Нацполіції у Рівненській області.