Архів новин за 07 Червня 2021

18:06
У спортивній школі імені Євгена Кондратовича відбувся Х турнір зі спортивної акробатики серед юнаків і дівчат з нагоди Дня захисту дітей та пам’яті тренера Аркадія Сімоняна.
17:06
Рівненський «Верес» уперше в історії клубу отримав золоті чемпіонські медалі.
17:06
У селі Баїв відбувся III відкритий туристсько-спортивний зліт-змагання серед учнівської молоді Боратинської громади.
16:06
У місті Суми відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на дистанції 20 кілометрів серед дорослих та молоді. На змаганнях 6 червня волинські легкоатлети показали високий рівень підготовки та завоювали у скарбничку області 4 срібні медалі.
15:06
З нагоди шостої річниці створення мережі гіперлокальних видань Район.in.ua та Дня журналіста відбулася нарада керівників та працівників усіх сайтів.
14:06
На Рівненщині підсумки суперфіналу обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Здорова нація». Учасниками суперфіналу були сім команд із міст, районів та територіальних громад області, які здобули перемогу в першому та другому турі.
13:06
У ДЮСШ № 4 міста Рівного відбулися змагання з футзалу в рамках Обласної спартакіади 2021 року серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
12:06
Іван Сівак виборов три золоті нагороди у категорії «Men’s Freestyle Solo class 2», у категорії «Men’s Single class 2» та у категорії комбі «Латиноамериканська програма».
12:06
На базі Ретрит центру, що в селі Заозерному на березі Згоранського озера проходить Judo kids camp. Сюди запросили відпочити та набратися сил юних дзюдоїстів
11:06
Луцька байдарочниця Марія Повх здобула бронзу на Чемпіонаті Європі 2021.
09:06
Успішний виступ любешівця в пів марафоні допоміг його команді здобути переможний кубок змагань
08:06
Суддя та тренерка з боксу Юлія Семко із Володимира першою українкою, яка отримала три зірки AIBA – вищу категорію професійної оцінки суддів.