Волинянка вдома завоювала титул чемпіонки України з легкої атлетики

30 Червня 2021, 11:42
Валерія Шоломіцька завоювала титул чемпіонки України з легкої атлетики 1236
Валерія Шоломіцька завоювала титул чемпіонки України з легкої атлетики

У Луцьку 29 червня стартував почався юніорський чемпіонат України з легкої атлетики.

У ранковій програмі першого дня змагань розіграли п’ять комплектів нагород. Серед переможців є і волиняни.

Першою чемпіонкою України-2021 серед юніорок стала волинянка Валерія Шоломіцька. Вихованка Олени й Валентини Борисюк підтвердила статус фаворитки змагань і впевнено перемогла зі спортивної ходьби на 10000 метрів (47:49.56 хв). Юлія Луцька (53:23.21 хв) з Івано-Франківщини і представниця Сум Софія Криловецька (54:43.50 хв) виграли срібну й бронзову медалі.

Софія Ромасюк із Харківщини (14.04 м)  і представник Херсона Іван Тімолаєв  (14.84 м) стали чемпіонами України зі штовхання ядра, а прикарпатка Валентина Косів (55.64 м) і Олексій Яценко (65.16 м, особистий рекорд) – з метання молота.