Архів новин за 22 Червня 2021

18:06
Після жеребкування Євро-2020 вся футбольна Україна очікувала, що наша національна збірна боротиметься за вихід у плей-оф з австрійцями, відразу віддавши перше місце нідерландцям і списавши з рахунків Північну Македонію.
18:06
Володимирецька ДЮСШ оголосила набір літньої групи початківців та учнів молодших класів для занять інтелектуальними іграми.
17:06
Волиняни здобули нагороди ІІ етапу чемпіонату України з велосипедного спорту (шорт-трек) та командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час.
16:06
У Дніпрі відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів. На змаганнях, що тривали з 16 по 19 червня, волинські плавці показали високу майстерність та здобули 2 срібні медалі.
14:06
14-20 червня в болгарському місті Самоков проходила першість Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед кадетів.
14:06
У Національному університеті «Острозька академія» 17 червня відбулося свято спорту та здоров’я.
13:06
Рівненський «Верес» представив чергового новачка команди. Ним став голкіпер Артем Кичак.
12:06
У змаганнях взяли участь дев’ять університетських команд.
11:06
У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з багатоборства, який проходив на стадіоні «Авангард» 18–20 червня 2021 року
10:06
Рівнянин Дмитро Семенюк переміг на автомобільних змаганнях у Борисполі
09:06
Цікаве завершення сезону 2020/2021 влаштували для своїх футзалстів Любарт Kids U11 Дитяча футзальна школа "Любарт Kids" та тренер Євген Заїченко.
08:06
Юнаки зі Здолбунова завоювали срібні нагороди на дитячому турнірі з футболу, що проходив у хорватській Цриквениці.