стрічка

На «домашньому» чемпіонаті України волинські легкоатлети здобули путівки на Олімпійські ігри

22 Червня 2021, 11:27
На «домашньому» чемпіонаті України волинські легкоатлети здобули путівки на Олімпійські ігри ФОТО 1508
На «домашньому» чемпіонаті України волинські легкоатлети здобули путівки на Олімпійські ігри

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з багатоборства, який проходив на стадіоні «Авангард» 18–20 червня 2021 року.

На фінальні відбіркові змагання перед Олімпійськими іграми у Токіо прибули 500 спортсменів з 25 регіонів України та 1 спортсмен з Білорусі, які змагалися за право представляти Україну на наймасштабніших міжнародних іграх. Про це Спорт на Районі відомо від пресслужби Управління у справах молоді та спорту ОДА

Уже в перший день золоту медаль здобула Ірина Климець у дисципліні метання молота, з результатом 69.00. Зазначимо, що волинська легкоатлетка уже кваліфікувалася на Олімпіаду в Токіо, здобувши іменну олімпійську ліцензію на чемпіонаті світу в місті Доха в Катарі у 2019 році. Тренують чемпіонку Черкашин Р.Є. та Чмир Я.В.

Чемпіоном України у бігові на 800 метрів став Євген Гуцол, подолавши дистанцію за час 1:47.83. Легкоатлет має шанс поборотися за місце в національній збірній, взявши участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з бігу на 10 км, які відбудуться 26 червня у Боснії і Герцоговині. Тренери Вегнер О.А. та Пилипей Л.П.

Срібним призером став Ерік Костриця у бігові на 200 м. Тренують спортсмена Вегнер О.А. та Вегнер О.І.

Бронзові місця посіли Данило Даниленко у бігові 400 м, тренують призера Вегнер О.І., Рябченюк А.В. і Басенко С.В. та Борис Глушко у метанні списа, тренери Сахарук В.І. та Черкашин Р.Є.

Зауважимо, що Данило Даниленко також здобув іменну олімпійську ліцензію, та може взяти участь в Олімпійських іграх в естафетному бігові на 400 м.

Ще раніше іменні олімпійські ліцензії здобули Іван Банзерук та Марія Сахарук (Філюк) у спортивній ходьбі.

Читайте також: «Луцька десятка»: хто переміг на змаганнях зі спортивної ходьби

Світлини з Чемпіонату України в Луцьку можна переглянути тут:

Боротьба за Олімпіаду: у Луцьку триває чемпіонат України з легкої атлетики

Яким був другий день чемпіонату України з легкої атлетики. Фотогалерея змагань у Луцьку

Коментар
05/07/2022 Вівторок
05.07.2022
04.07.2022
03.07.2022