22 Червня 2021, 17:11
Волинські велосипедисти привезли п’ять медалей із гонок чемпіонату у Кропивницькому 1075

Волиняни здобули нагороди ІІ етапу чемпіонату України з велосипедного спорту (шорт-трек) та командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час.

На змаганнях у Кропивницькому спортсмени Волині показали чудовий результат, здобувши в актив області 5 медалей різного ґатунку.

Чемпіонкою України серед жінок на дистанції 8,4 км стала вихованка ШВСМ Ірина Шиманська.

Срібною призеркою серед юніорок на дистанції 7,2 км стала учениця КЗ ДЮСШ «Колос» Богдана Левченко.

Серед юнаків на цій дистанції золоту медаль виборов вихованець КЗ ДЮСШ «Колос» Владислав Грушецький.

Серед дівчат на дистанції 6 км срібну сходинку п’єдесталу посіла учениця КЗ ДЮСШ «Колос» Уляна Левченко, бронзову – Валерія Іосенко, вихованка ШВСМ.

У командному чемпіонаті України в індивідуальній гонці на час команда Волинської області посіла 1 місце серед жінок та 1 місце серед дівчат.

Тренують переможців та призерів Віктор Ковальов та Валентина Матвійчук-Жолнач.