Срібло і бронзу всеукраїнської першості привезли на Волинь любешівець і лучанин

05 Березня 2024, 11:39
Віцечемпіон України Едуард Муравський 287
Віцечемпіон України Едуард Муравський

Едуард Муравський із Любешева та Євген Солдатенко з Луцька стали призерами Чемпіонату України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Легкоатлети тріумфували на всеукраїнській першості в Ужгороді 3 березня. Про це повідомляє Спорт на Районі, покликаючись на протоколи змагань.

Волиняни змагалися у спортивній ходьбі на 10 кілометрів (категорія Юніори U-20). Едуард Муравський із часом 45:12 (найкращий результат сезону) став віцечемпіоном України і везе додому срібло. Євген Солдатенко з особистим рекордом 47:24 виборов бронзу.

Золото на дистанції завоював Олексій Поліщук зі Житомирщини.