04 Березня 2024, 17:06
Марія Сахарук та Олена Собчук – володарки золота й бронзи Чемпіонату України зі спортивної ходьби 443

Двоє волинянок стали призерками Чемпіонату України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

На п’єдестал першості, що відбулася в Ужгороді 3 березня, піднялися Марія Сахарук та Олена Собчук (обоє – Луцьк). Легкоатлетки змагалися у спортивній ходьбі на 20 кілометрів. Про це повідомляє Спорт на Районі, покликаючись на протоколи змагань.

Марія Сахарук із особистим рекордом 1:30:36 завоювала золото. На срібному місці представниця Київщини Людмила Оляновська. А лучанка Олена Собчук із найкращим результатом сезону 1:32:01 фінішувала третьою.