04 Березня 2024, 16:13
Тарас Корецький із Любешівщини – третій серед молоді на всеукраїнській першості зі спортивної ходьби. Фото з архіву 403

Представники Любешівської ДЮСШ виступили на Чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

З-поміж призерів усеукраїнської першості, яка відбулася в Ужгороді 3 березня, – Тарас Корецький. Про це повідомляє Спорт на Районі, покликаючись на протоколи змагань.

У спортивній ходьбі на дистанції 20 кілометрів Тарас Корецький показав час 1:41:35. У заліку серед молоді цього результату вистачило на бронзу. А в заліку серед дорослих (чоловіки) представник Любешівщини став п’ятим.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що представниця Любешівщина Марта Дусік стала чемпіонкою України на дистанції 2 кілометри, а Валерія Шоломіцька – на дистанції 20 кілометрів. Своєю чергою Любомир Форманюк виборов срібло на дистанції 3 км.