Скороходи з Камінь-Каширщини і Луцька розділили п’єдестал Чемпіонату України в Ужгороді

04 Березня 2024, 12:42
Призери першості Іван Банзерук і Віктор Шумік 1212
Призери першості Іван Банзерук і Віктор Шумік

Іван Банзерук із Воєгощі (Камінь-Каширщина) і  лучанин Віктор Шумік стали призерами Чемпіонату України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Першість серед скороходів провели в Ужгороді 3 березня.

Волиняни змагалися в спортивній ходьбі на дистанції 2х10 км. У підсумку показавши результат 1:20:49 (40:22+40:27) Іван Банзерук виборов золото. Віктор Шумік із результатом  1:24:22 (41:25+42:57) посів почесне третє місце й виборов бронзу.

Між волинянами на другому місці розташувався легкоатлет зі Сумської області Сергій Світличний (1:21:55 (40:22+41:33)).

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що представниця Любешівщина Марта Дусік стала чемпіонкою України на дистанції 2 кілометри, а Валерія Шоломіцька – на дистанції 20 кілометрів.