Оновлена «Волинь» показує зуби: лучани вирвали нічию з «Агробізнесом»

24 Липня 2021, 20:58
«Волинь» у матчі з «Агробізнесом» здобуває нічию 2694
«Волинь» у матчі з «Агробізнесом» здобуває нічию

У першому турі Чемпіонату України серед команд Першої ліги луцька «Волинь» зустрічалася з волочиським «Агробізнесом».

У суботу, 24 липня, «хрестоносці» на виїзді вирвали нічию.

Упродовж першого тайму вболівальники голів могли б не побачити. Однак на 45+1 Артур Рябов невдало підставив ногу й зрізав м’яч у власні ворота.

Мінімальна перевага «Агробізнесу» трималася до 78 хв, коли Валерій Сад переконав, що молода «Волинь» показу зуби – 1:1.

Через дві хвилини Віталій Груша вивів «Агробізнес» уперед – 2:1.

Але на 83 хв Максим Войтіховський знову зрівняв 2:2.

Попри те, що від оновленої «Волині» очікували не надто хороших результатів, із Волочиська «хрестоносці» везуть перше залікове очко.

Тим часом у Токіо тривають Олімпійські ігри-2020. Першу медаль для України завоювала дзюдоїстка Дарія БілодідПершого дня Олімпіади на четвертому місці фінішував стрілець Павло КоростильовРівнянин Олег Омельчук у цій же дисципліні став вісімнадцятим. Ще одна представниця України в стрільбі Олена Костевич теж зупинилася за крок до медалі.

Нагадаємо: крім Омельчука Рівне на Олімпіаді-2020 представлятиме плавець Михайло Романчук, який уже дізнався дату виступу. Також до Токіо вирушила його дружина легкоатлетка Марина Бех-Романчук.

А Волинь на змаганнях представляє восьмеро спортсменів. До речі, Яна Беломоіна показала трасу, на якій виступатиме в Токіо