Павло Коростильов в четвірці кращих стрільців Олімпійських ігор в Токіо

24 Липня 2021, 11:52
Українець посів 4 місце 1377
Українець посів 4 місце

Бронзовий призер Європейських ігор в Мінську, переможець та призер континентальних й світових першостей з кульової стрільби Павло Коростильов зупинився за крок від нагороди Ігор ХХХІІ Олімпіади.

Про це йдеться на сторінці НОК України.

Львів’янин посів 4 місце у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 метрів).

Нагадаємо: рівнянин Олег Омельчук не зміг пробитися до фіналу у цих змаганнях в Токіо.

Павло Коростильов  продовжить боротьбу на Іграх та вийде на вогневий рубіж у кваліфікаційних змаганнях з швидкострільного пістолета (дистанція 25 метрів), що відбудуться 1 серпня.

Нагадаємо: рівненський стрілець став на Іграх у Токіо вісімнадцятимНагадаємо: крім Омельчука Рівне на Олімпіаді-2020 представлятиме плавець Михайло Романчук, який уже дізнався дату виступу. Також до Токіо вирушила його дружина легкоатлетка Марина Бех-Романчук.

А Волинь на змаганнях представляє восьмеро спортсменів. До речі, Яна Беломоіна показала трасу, на якій виступатиме в Токіо

Першу медаль збірної України в Токіо завоювала дзюдоїстка Дарія Білодід.