Українка Олена Костевич — четверта у фіналі Олімпіади-2020 зі стрільби з пістолета

25 Липня 2021, 06:54
Олена Костевич - четверта у фіналі Олімпіади-2020 зі стрільби з пістолета 1319
Олена Костевич - четверта у фіналі Олімпіади-2020 зі стрільби з пістолета

Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич зупинилась за крок від нагороди Ігор ХХХІІ Олімпійських ігор.

У фіналі стрільби з пневматичного пістолета  з дистанції 10 метрів вихованка Ігоря Чередінова  показала четвертий результат. Про це повідомляють на сторінці НОК України.

«Починати важко, це перший старт. У кваліфікації складно було спіймати хвилю спокою. Сподіваюсь, весь адреналін вже вийшов і далі  буде спокійніше», — прокоментувала свій виступ Олена Костевич.

Спортсменка з Чернігівщини продовжує участь в Іграх в Токіо та вже 29 липня змагатиметься за вихід до фіналу у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів.

Нагадаємо: першого дня Олімпіади на четвертому місці фінішував стрілець Павло Коростильов. Рівнянин Олег Омельчук у цій же дисципліні став вісімнадцятим.

А першу медаль для України завоювала дзюдоїстка Дарія Білодід.

Нагадаємо: крім Омельчука Рівне на Олімпіаді-2020 представлятиме плавець Михайло Романчук, який уже дізнався дату виступу. Також до Токіо вирушила його дружина легкоатлетка Марина Бех-Романчук.

А Волинь на змаганнях представляє восьмеро спортсменів. До речі, Яна Беломоіна показала трасу, на якій виступатиме в Токіо