У скарбниці волинян – п’ять нагород Чемпіонату України з дзюдо

01 Грудня 2023, 16:21
У скарбниці волинян – п’ять нагород Чемпіонату України з дзюдо 1113

Спортсмени й спортсменки з Волинської області змагалися на всеукраїнській першості з дзюдо.

Чемпіонат України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років відбувся в Ужгороді наприкінці листопада. На татамі змагалося понад 440 юнаків та 197 дівчат. На Волинь приїхало п’ять нагород першості, у тому числі золото.

Серед юнаків найкращий результат показав Нікіта Трубкович, який завоював срібло у ваговій категорії 46 кг.

Дарина Купрікова у вазі +73 кг стала чемпіонкою України. Ще три волинянки посіли почесну третю сходинку п’єдесталу. Бронзовими призерками стали Роксолона Янчук (в/к 36 кг), Поліна Ковирнова (в/к 48 кг), Ангеліна Садовська (в/к 63 кг).

Раніше  Спорт на Районі писав, що в Ужгороді провели водночас дві всеукраїнські першості з дзюдо. Закарпатські спортсмени на домашніх змаганнях вибороли дві нагороди. Стільки ж медалей завоювали рівняни. А дзюдоїсти Одеської області вибороли вісім медалей першості.