В Ужгороді на двох першостях змагалося понад 700 борців

29 Листопада 2023, 10:10
В Ужгороді на двох першостях змагалося понад 700 борців 524
В Ужгороді на двох першостях змагалося понад 700 борців

В Ужгороді провели Чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів та кадеток до 15 років, а також відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Закарпаття» серед юнаків та дівчат (ІV ранг).

У спортивних змаганнях взяли участь понад 700 учасників з усіх регіонів України, крім тимчасово окупованих. Про це повідомила пресслужба Федерації боротьби дзюдо Закарпатської області.

Турнір «Кубок Закарпаття» заснували в Ужгороді понад 20 років тому. Змагання завжди збирали велику кількість спортсменів не тільки з України, але й з-за кордону. Започаткували його один із колишніх керівників Федерації боротьби дзюдо Закарпатської області, а зараз почесний президент обласної федерації Василь Ігнатко і тренер із дзюдо Віктор Калінін.

Участь в урочистостях із нагоди відкриття змагань узяли міський голова Богдан Андріїв, заступник міського голови Євген Плавайко, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, віце-президент Федерації дзюдо України Сергій Колесніченко, президент Федерації боротьби дзюдо Закарпатської області Валерій Пересоляк, командир підрозділу «Карпатська Січ» Тарас Деяк, президент Федерації дзюдо міста Ужгород Валерій Подлєсний, віце-президент обласної федерації дзюдо Юрій Ігнатко, віце-президент Федерації дзюдо Ужгорода, старший тренер федерації Дмитро Смагін

Коментар
03/03/2024 Субота
02.03.2024
01.03.2024
29.02.2024