29 Листопада 2023, 15:32
Закарпатські дзюдоїстки завоювали дві нагороди на домашній всеукраїнській першості 468

В Ужгороді відбулися Чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів та кадеток до 15 років, а також Відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Закарпаття» серед юнаків та дівчат (ІV ранг).

На домашніх першостях закарпатські дзюдоїстки завоювали дві медалі. Юнаки медалей не вибороли. Про це йдеться на сторінці Федерації боротьби дзюдо Закарпатської області

У межах Чемпіонату України з дзюдо серед молодших кадетів та кадеток  Олександра Гомічкова посіла 3 місце, а Катерина Устінова – 2 місце (тренер – Віктор Калінін).

Дарина Прийма у ваговій категорії до 52 кг перемогла в двох сутичках, але поступившись учасниці з Києва, далі не боротьбу продовжила.

Марія Томаш (вага 52 кг) змагалася у втішній сутичці, та не змогла зачепитися за медалі.

Перемогу в одній сутичці здобула Марія Брижак у вазі 40 кг.

Серед хлопців 5 місце у вазі 46 кг посів Михайло Держак. Максим Третинник (в/к 60 кг) поступився у другому колі змагань та посів 7 місце чемпіонату України. Також 7 місце вибороли Даніїл Камінський у вазі 38 кг та Олександр Ключкович у вазі 60 кг.

Марк Ремецкі (вага 55 кг) також поступився у другому колі змагань.

Василь Блищак у вазі 50 кг першу сутичку переміг від спортсмена зі Львову, другу сутичку програвав учаснику із Запоріжжя, далі не зміг продовжити боротьбу.

Степан Михтонюк (в/к  38 кг) одну виграв сутичку, а одну  програв. Так само провів змагання і Ілля Готра у вазі 46 кг.

Микола Черняк (66 кг), Іван Будера та Станіслав Керич (73 кг), Сергій Буглина (+73 кг) поступилися у першому колі змагань.