Уродженець Камінь-Каширщини Іван Банзерук зійшов із дистанції на чемпіонаті світу з легкої атлетики

24 Серпня 2023, 16:22
Іван Банзерук (справа) на змаганнях у Луцьку 1161
Іван Банзерук (справа) на змаганнях у Луцьку

Волинський скороход Іван Банзерук не завершив дистанцію 35 кілометрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Будапешті.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Банзерук змагався у спортивній ходьбі на дистанції 35 кілометрів, що старт відбувся 24 серпня о 8:00.

Зазначимо, що раніше уродженець Воєгощі не зміг фінішувати у 2021 році на олімпійській дистанції 50 кілометрів.

А на чемпіонатах світу Банзерук востаннє долав повну дистанцію (50 кілометрів)у 2017 році, коли посів 18 місце.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що на змаганнях зі спортивної ходьби у Луцьку спортсмен зайняв третю позицію. Тоді атлет прокоментував незадовільний результат короткою дистанцією – 10 кілометрів. Волинян зазначив, що більш зручними для нього є 35 та 50 кілометрів.