Волинянин Іван Банзерук не зміг фінішувати на олімпійській дистанції 50 кілометрів зі спортивної ходьби

06 Серпня 2021, 04:38
Іван Банзерук завершив виступи на Олімпіаді в Токіо НАШІ В ТОКІО 1480
Іван Банзерук завершив виступи на Олімпіаді в Токіо

Майже чотири години тривали змагання зі спортивної ходьби на дистанції 50 кілометрів на Олімпійських іграх у Токіо.

Розіграш медалей у спортивній ходьбі на 50 кілометрів серед чоловіків стартував о 23:30 год 5 серпня, а фінішували переможці майже о 03:30 год (за київським часом) 6 серпня. Україну в цій дисципліні представили волинянин Іван Банзерук, Мар'ян Закальницький та Валерій Літанюк.

Мар'ян Закальницький показав найкращий серед українських скороходів результат, ставши 25. Валерій Літанюк фінішував 39.

Волинський спортсмен Іван Банзерук зійшов із дистанції.

Золоту медаль в дисципліні завоював представник Польщі Давид Томала. Друге місце посів німець Йонатан Гільберт, а замкнув трійку призерів Еван Данфі (Канада).

Усього взяли участь у старті 59 спортсменів.