Архів новин за 17 Жовтня 2020

21:10
Яна Беломоіна здобула третє місце на чемпіонаті Європи з крос-кантрі у Швейцарії
18:10
Минув перший день фестивалю бойових мистецтв «Козацька слава», який триватиме у Луцьку протягом двох днів.
16:10
У змаганнях зі спортивного туризму взяли участь команди п’яти навчальних закладів району
16:10
Вихованці Острозької спеціальної школи №1 I-III ступенів, які входять до команди Рівненської області, стали призерами всеукраїнської спартакіади.
15:10
Напередодні Дня захисника України для вихованців Острозької спеціальної школи І–ІІІ ступенів №1 провели розважально-спортивні змагання.
14:10
У місті Рівне, 15-16 жовтня, відбувся чемпіонат Рівненської області з гри бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, в якому взяли участь 22 спортсмена з міст Рівне, Сарни та Березнівського району
13:10
У Корці 18 жовтня пройде завершальний етап «Змагання на вибування» Кубку «Велошок-2020».
12:10
Вихідними, 17–18 жовтня, команди 2 ліги Рівненщини гратимуть матчі 9 туру.
12:10
Футзальний клуб «Любарт» і «Бастіон» стартують в Кубку України 2020/2021, перший матч відбудеться у Львові
11:10
Рівненський «Верес» здобув третю перемогу у чемпіонаті Першої ліги, завдяки голам Роберта Гегедоша і Сергія Петька рівняни вдома здолали тернопільську «Ниву»
10:10
У селі Крупа відкрили мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту.
09:10
У середу 14 жовтня відбувся турнір закриття футбольного сезону в Гощанському районі, присвячений Дню захисника України.