Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому оновили перелік карантинних зон.
17:10
Команда «Волинь АТО» стала призером Чемпіонату України на Кубок Героїв АТО.
14:10
Спортсмен зі Здолбунова Лев Гарбовський здобув золоту нагороду на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків до 13 років.
13:10
У новому спорткомплексі «Сарни-Арена» 14 жовтня відбулися перші змагання – кубок району з волейболу.
11:10
На Рівненщині відбувся ІІ етап Всеукраїнського дитячо-юнацького турніру з футболу серед дітей 2008 р. «Кубок Єврошпон» серед команд U-12.
11:10
У Запоріжжі проходить головний національний старт сезону з дзюдо – на арені палацу спорту «Юність» стартував чемпіонат Україні серед еліти.
10:10
У неділю, 11 жовтня, відбувся десятий тур першості Острожчини.
09:10
На стадіоні у Рожищі відбувся футбольний турнір, присвячений Дню захисників України.
08:10
В Люблинецькій ОТГ розпочали реалізацію трьох суспільно важливих проєктів.
07:10
На змаганнях волинські спортсмени показали чудові результати здобувши 4 медалі різного ґатунку.