Дві любешівські скороходки завоювали головні нагороди чемпіонату України на дистанції 3000 метрів

14 Лютого 2024, 18:19
Чемпіонка першості Анна Борисюк 1055
Чемпіонка першості Анна Борисюк

Четверо любешівських скороходок змагалося на дистанції 3000 метрів серед дівчат вікової групи U-16 на Чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н.

У підсумку п’єдестал усеукраїнської першості, яка відбулася у Львові 8–11 лютого, підкорило двоє вихованок Любешівської ДЮСШ, ще дві юнки показали високі результати.

14-річна Анна Борисюк із часом 15:08.41 (найкращий результат сезону) посіла перше місце й завоювала золото. Віцечемпіонкою України стала її ровесниця і землячка Христина Понікарчик (час  15:38.57, найкращий результат сезону). А бронза поїхала з Дариною Козкою на Хмельниччину.

Ще одна спортсменка з Любешева Марта Дусик із часом 16:12.50 фінішувала четвертою, а любешівка Уляна Назарчук – сьомою (16:35.34, особистий рекорд атлетки).

Марія Киричук із Нововолинської ДЮСШ установила особистий рекорд 17:15.81 – 13 підсумкове місце.

Усього у фіналі зі спортивної ходьби на 3000 метрів серед дівчат вікової групи U-16 змагалося 23 легкоатлетки.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що любешівець Андрій Курінчук – призер цієї першості у бігові на 1500 з перешкодами серед юнаків U-16.