14 Лютого 2024, 16:30
Атлети з Ківерців і Любешева – серед найкращих у бігові на 1500 з перешкодами на чемпіонаті України. Фото ілюстративне 543

Волиняни вибороли дві нагороди всеукраїнської першості у бігові на 1500 з перешкодами серед юнаків U-16.

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. відбувся у Львові. Зокрема, 11 лютого 14 атлетів вікової групи U-16змагалося у фіналі з бігу на 1500 з перешкодами.

Золото на дистанції з особистим рекордом 4:44.67 виборов спортсмен Ківерцівської ДЮСШ Радіон Швець. Срібну сходинку п’єдесталу посів Андрій Тараненко з Дніпропетровської області. А бронза у ще одного волинянина, вихованця Любешівської ДЮСШ Артема Курінчука, який також установив особистий рекорд 4:58.03.

На восьмому місці фінішував ще один атлет із Ківерців Денис Данилюк (5:04.50, особистий рекорд).