Екстратайми, розгроми й мінімальна перемога: відомі всі чвертьфіналісти Кубка Рівненщини

25 Квітня 2021, 18:02
Фотомить матчу між ФК «Грем'яче» - «Локомотив» (Здолбунів) 2190
Фотомить матчу між ФК «Грем'яче» - «Локомотив» (Здолбунів)

Дві команди зі Сарн, двоє представників Гощанщини, футболісти з Клеваня, Оржева, Березного й Острозької громади продовжують боротися за нагороди Кубка Рівненської області сезону 2021 року.

1/8 фіналу кубкових протистоянь команди грали впродовж 24–25 квітня. Першого дня до 1/4 вийшли «Олімп» і «Маяк» (обидві команди зі Сарн) та березнівський «Случ».

У неділю, 25 квітня, відбулося ще чотири матчі цієї стадії.

В Острозі чемпіон ІІ ліги Рівненщини-2020 ФК «Грем’яче» приймав здолбунівський «Локомотив». Долю матчу вирішив єдиний гол на 14 хв – 1:0 і представник Острозької громади у чвертьфіналі. У Клевані місцева «Коливань» переграла ФК «Сокіл» зі Садового – 3:2. З таким же рахунком ФК «Гоща» тріумфувала над володимирецькою «Енергією». Щоправда, доля путівки до наступної стадії змагань у Володимирці була вирішена тільки в додатковий час, 90 хвилин гри завершилися результативними 1:1. Та все ж, ФК «Гоща», новачок ІІ ліги чемпіонату Рівненщини, – у чвертьфіналі. У Рокитному «Калина» (Бугрин) розбила місцевий «Граніт» 3:1 і теж завоювала путівку в чвертьфінал.

Нагадаємо, що до 1/4 відразу потрапив чинний володар кубку «ОДЕК» (Оржів).

Чвертьфінальні матчі Кубка області заплановані на 3-4 травня. Жеребкування відбудеться у вівторок, 27 квітня, об 11:00 в офісі Рівненської обласної асоціації футболу.

Кубок Рівненщини-2021: на важкому газоні «Грем’яче» здолало «Локомотив»