Рівненська «Регіна» розгромно поступилася «Орбіті» в першому чвертьфінальному матчі плей-офф

07 Березня 2021, 12:41
892

Відбулися перші чвертьфінальні матчі плей-офф Суперліги серед жіночих команд.

Матч на домашньому майданчику зіграли і волейболістки «Регіна-МЕГУ» (Рівне), які розгромно поступилися команді «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Про це повідомляє пресслужба Федерації волейболу України.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» 0:3
(12:25, 16:25, 22:25)

Рахунок у серії: 0-1.

Дебют Максима Пархоменка на посаді головного тренера «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» вийшов провальним. Можливо, його підопічним певним чином завадив сплеск емоцій після виграних нещодавно бронзових медалей Кубка України, і зараз не вистачило куражу. Можливо, за тих кілька тренувань, що наставник і волейболістки провели разом, вони просто не встигли належним чином порозумітися. Можливо, всі разом виявилися неготовими саме до такої манери гри суперниць – швидкої та неймовірно агресивної з боку абсолютно всіх виконавиць (благо, досвідчена зв’язуюча Юлія Богмацер відмінно відчувала - в напрямку кого краще відпасувати в кожній новій атаці). Але, хоч як там було, у рівнянок спрацьовувало мало що, і цей матч однозначно виявився для них чи не найгіршим у сезоні. Особливо в діях під сіткою…

Власне, їх ніби не було взагалі, оскільки один результативний блок за весь поєдинок – показник відверто слабкий. У той же час запоріжанки відзначилися аналогічним чином добрих 11 разів (НА ФОТО), що багато в чому зумовило їхнє потужне домінування фактично від самого початку протистояння. Наставник Гарій Єгіазаров зробив ставку виключно на основних виконавиць команди, і не прогадав, оскільки вони витримали до кінця.

Щоправда, у третій партії був момент, коли господарки майданчику непогано відіграли в одній розстановці, зумівши зрівняти рахунок після тривалого відставання – 22:22. Але одразу за тим виникнуло три помилки, які гості миттєво перетворили у вирішальні переможні очки…

10 березня рівненська «Регіна» гратиме з «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ» на виїзді.