«ОДЕК» розгромив «Зарічне» і став володарем Кубку Рівненщини

14 Жовтня 2020, 15:51
2939

Відомий володар Кубку Рівненщини з футболу сезону 2020 року.

У середу, 14 жовтня, відбувся фінальний матч Кубку Рівненщини з футболу сезону 2020 року. Гру провели на нейтральному полі в Березному. Номінальним господарем був ФК «Зарічне».

Гра була цікава тим, що за головний трофей кубка змагалися команди з першого («ОДЕК») та другого (ФК «Зарічне») дивізіонів чемпіонату Рівненщини. Нагадаємо: ФК «Зарічне» у півфіналі переграв бугринську «Калину», а «ОДЕК» вибив цьогорічного дебютанта обласної першості ФК «Грем’яче».

Гості відкрили рахунок ще на 6 хв. матчу – відзначився Микола Коляда.  На 41 хв. м'яч зі штрафного майданчика під ближню штангу легко поклав Павло Таргоній і подвоїв перевагу. Але після розіграшу штрафного  «Зарічне» зуміло повернути невелику інтригу, забивши гол у роздягальню – 1:2.

Початок другої 45-хвилинки був для господарів неприємним – на 46 хв. після вкидання з ауту футболіст гостей бісиклетою пробив по воротах, голкіпер відбив, але Павло Таргоній закинув м'яч у сітку, оформивши дубль, – 1:3. Менше, ніж за 10 хвилин, а 53 хв. Микола Гайдучик вийшов сам на сам із голкіпером і рахунок став – 1:4. Ще через три хвилини Віталій Богданов потужно виклав м'яч у  «дев'ятку» – 1:5. На 80 хв. табло після гола Віктора Газицького показувало вже непристойний для господарів результат – 1:6. З таким рахунком матч і завершився.