ФК «Зарічне» вирвав перемогу: визначилися фіналісти Кубку Рівненщини

24 Вересня 2020, 09:17
ФК «Зарічне» 2835 Джерело: Фани ФК «Зарічне»
ФК «Зарічне»

За Кубок Рівненської області сезону 2020 року змагатимуться футбольні клуби з Оржева та Зарічного.

У середу, 23 вересня, відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубку Рівненщини між ФК «Калина» (Бугрин) і ФК «Зарічне».

Першим фіналістом Кубка став оржівський «ОДЕК», який 16 вересня здолав ФК «Грем’яче» з рахунком 3:0. На матч-відповідь представник Острожчини не поїхав. Як пояснили в клубі, таке рішення ухвалили через чималу кількість травмованих гравців.

Уся увага футбольної спільноти була прикута до матчу ФК «Калина» – ФК «Зарічне», адже першу зустріч бугринці програли, забивши важливий виїзний гол (1:3).

У матчі в Бугрині, як пишуть на сторінці «Фани ФК «Зарічне», господарі відкрили рахунок і після першого тайму перемагали 2:0. Однак друга 45-хвилинка стала переломною – гравці ФК «Зарічне» реалізували два пенальті, звівши гру до результативного 2:2 (5:3 за двома матчами). Отож, ФК «Зарічне» позмагається в фіналі Кубка Рівненщини з оржівський «ОДЕКом».

Попередньо головна битва Кубка має відбутися 14 жовтня у Малинську.