Архів новин за 29 Жовтня 2021

19:10
Представниця Рівненського «Інваспорту» піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу Чемпіонату світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.
19:10
У матчі зійдуться ФК «Горинь» (Дубровиця) та ФК «Сокіл» (Осова). Початок матчу о 13:00 год.
18:10
16-річна українка Богдана Лехман із Закарпаття стала чемпіонкою Європи з армспорту на обидві руки у ваговій категорії 60 кг
18:10
Холдинг CID MEDIA GROUP продовжує розвивати мережу гіперлокальних ЗМІ й цього разу вирушили на Львівщину.
17:10
Відомий футзаліст і футболіст Роман Дацюк виступатиме за луцький ФК «Любарт».
15:10
У Ковелі втретє відбулись обласні змагання з веслування на байдарках та каное з нагоди Дня залізничника, який відзначається 4 листопада.
13:10
Добігає до завершення Чемпіонат Рівненської області з футболу сезону 2021 року серед команд першої ліги.
12:10
Оголосили тендер на розроблення проєктно-кошторисної документації щодо реконструкції трибуни стадіону "Колос" позашкільного навчального закладу Любешівської ДЮСШ
11:10
На території Головненської громади (на околиці села Масловець) відбулися XXI обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Волинська осінь».
10:10
Розіграють Суперкубок Маневицької селищної ради
09:10
У селі Забороль Луцького району відбувся фінальний день обласних змагань зі спортивного орієнтування під назвою «Волинська осінь».
08:10
Рівненська команда ДЮСШ «Верес-1» стала чемпіоном області з футболу серед команд U11.
08:10
Вихованка туристичного гуртка Ощівської гімназії Анна Дмитрук у складі команди Горохівської територіальної громади посіла друге місце на ХХІ обласних особисто-командних змаганнях