Рівнянка стала чемпіонкою світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху

29 Жовтня 2021, 19:36
Рівнянка стала чемпіонкою світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху 1137

Представниця Рівненського «Інваспорту» піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу Чемпіонату світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

Про досягнення Катерини Шепелюк на сторінці Рівненського «Інваспорту» повідомив Володимир Мурін.

З 27 по 30 жовтня у місті Версаль (Франція) відбувається Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

У складі Національної дефлімпійської збірної команди України участь у змаганнях бере спортсменка Рівненської області, Заслужений майстер спорту України з дзюдо Катерина Шепелюк.

29 жовтня у ваговій категорії до 63 кг серед жінок Катерина виборола золоту нагороду та стала чемпіонкою світу, здолавши у фіналі спортсменку з Спортивного дефлімпійського комітету Росії Єлизавету Трущенко.

Тренує спортсменку тренер РРЦ «Інваспорт», заслужений тренер України Михайло  Романкевич