26 Березня 2024, 21:41
Костопільчанин став бронзовим призером чемпіонату України з греко-римської боротьби 244

У Дніпрі завершився чемпіонат України з боротьби греко-римської серед спортсменів до 23 років.

У турнірі брали участь 140 борців з усіх куточків України. У ваговій категорії до 63 кг бронзовим призером став учасник чемпіонату світу у 2023 році (U-20), вихованець Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа, майстер спорту України Владислав Левчук. Про це повідомив Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР.

За словами тренера спортсмена Ігора Гожого, у командному заліку Рівненська область посіла 6 місце з 18-ти команд.

«Я як тренер, дуже задоволений, адже Владислав виборював медалі і представляв Костопіль на чемпіонаті світу, перейшовши в тяжчу вагову категорію. При цьому він не зменшує успіх, а навпаки збільшує. Хотів би, щоб влада і бізнесмени допомогли і привітали спортсмена, який виріс без батька і надалі міг достойно представляти Костопільщину навіть на Олімпійських іграх», – зазначив Ігор Гожий.

До слова, за останніх три роки Владислав Левчук тричі міняв вагову категорію і тричі ставав бронзовим призером чемпіонату України (до 55 кг, до 60 кг, до 63 кг).