З Волині на світові змагання з грепплінгу поїде троє борців

23 Березня 2024, 15:42
З Волині на світові змагання з грепплінгу поїде троє борців 1059

Команда Волинської області виступила на Чемпіонаті України з грепплінгу.

Першість, яка була відбірковою до участі в Чемпіонаті Європи та Чемпіонату світу з цього виду спорту, відбулася 14-17 березня в Одесі. Як повідомили на сторінці клубу «Garda», збірна команда з Волині була представлена 12-ма борцями (з клубу «Garda»/Луцька дитячо-юнацька спортшкола № 2 та СК «Воїн»), які напередодні стали чемпіонами обласних змагань.

За результатами поєдинків трьом борцям із Волині вдалося стати чемпіонами України.

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Луцька та клубу «Garda» боролися в одних із найчисельніших вагових категоріях. Так, володарями золота стали Дмитро Петріщев (вагова категорія 66 кг, GI, вікова категорія U 20) та Максим Торчило (вагова категорія 66 кг, NO GI, вікова категорія U 20).

Ще одне золото на Волинь привіз борець клубу «Воїн» Іван Поремчук (вагова категорія 92 кг, NO GI, вікова категорія U 20).

Усі золоті та срібні медалісти змагань вибороли можливість представити Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться цьогоріч в Азербайджані та Чемпіонаті світу – у Казахстані.