19 Березня 2024, 16:31
Вікторія Мушировська й Артем Шендецький із Рівненщини завоювали по дві нагороди Чемпіонату України з армспорту 268

Армреслери з Рівненської області виступили на чемпіонаті України з армспорту серед трьох вікових груп.

З-поміж інших, вибороли нагороди на першості і рівненські юніори. Призерами 28-о Чемпіонату України з армрестлінгу серед юніорів (жінки та чоловіки) стали Вікторія Мушировська (2008 р.н.) й Артем Шендецький (2006 р.н.).

Вікторія Мушировська змагалася у вазі 70+ кг. У боротьбі на ліву руку армреслерка стала віцечемпіонкою України, а в боротьбі на праву руку завоювала бронзу.

Медалі такого ж ґатунку завоював Артем Шендецький. Серед «ліворуких» армреслерів спортсмен став бронзовим призером чемпіонату, а в боротьбі на праву руку завоював срібло. Рукоборець виступав у ваговій категорії 80 кг.