19 Березня 2024, 14:10
Троє закарпатців вибороли п’ять медалей на домашньому Чемпіонаті України з армреслінгу серед юніорів 461

На 28-му Чемпіонаті України з армрестлінгу серед юніорів (жінки та чоловіки) на п’єдестал піднімалося троє рукоборців зі Закарпаття. Двоє спортсменів завоювало по дві нагороди.

Віталій Клочко (вагова категорія 65 кг) двічі став віцечемпіоном України – на ліву і на праву руки.

Рахівець Станіслав Кліндухов у вазі 70 кг, змагаючись на ліву руку, завоював бронзу. А в боротьбі на праву руку – срібло.

У вазі 50 кг (ліва рука) бронзовим призером першості став закарпатець Костянтин Гуледза.