Парабіатлоніст із Рівненщини покращив свої результати на світовій першості: які місця посів спортсмен

18 Березня 2024, 17:13
Парабіатлоніст із Рівненщини покращив свої результати на Кубку світу: які місця посів спортсмен 211

Парабіатлоніст Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Григорій Шимко виступив на Кубку світу з парабіатлону.

Спортсмен, що представляє місто Сарни, брав участь у першості з паралижних перегонів та парабіатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату з 12 березня по 17 березня. Фінал змагань відбувся в місті Принс Джордж (Канада). Про це на сторінці РРЦ «Інваспорт» повідомив Володимир Мурін

За підсумками змагань із парабіатлону у гонці на 10 км Григорій Шимко посів 9 місце.

За підсумками змагань з лижних перегонів у гонці класичним стилем на 5 км з індивідуальним стартом рівненський спортсмен посів 12 місце, у гонці-спринті на 1,2 км вільним стилем – 14 місце та у гонці класичним стилем на 20 км з масовим стартом – 14 місце.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що парабіатлоніст із Рівненщині тричі ввійшов у ТОП-15 найкращих на дебютному чемпіонаті світу