18-річний рівненський фристайліст виборов срібло Кубку Європи

16 Березня 2024, 09:37
Захар Максимчук, Ангеліна Брикіна та Оксана Яцюк, які успішно виступили на змаганнях у Швейцарії 537

Українські фристайлісти здобули три нагороди на Кубку Європи з лижної акробатики.

Континентальна першість відбувалася у швейцарському Айроло. За підсумками першого змагального дня, 15 березня, нагороди вибороли прикарпатки Ангеліна Брикіна, Оксана Яцюк і вихованець ДЮСШ №1 Рівного Захар Максимчук. Про це повідомляє Федерація лижного спорту України.

Ангеліна Брикіна зі стрибком bLF виборола золоту нагороду першості. Оксана Яцюк розташувалася поруч, завоювавши бронзу.

У чоловічому суперфіналі 18-річний Захар Максимчук очолював фінішний протокол зі стрибком bdFF, до стрибка Ноя Рота. Урешті з результатом  94.82 бала рівнянин став срібним призером

третім став спортсмен з Казахстану 🇰🇿 Шерзод Хаширбаєв.