Чорногорський легіонер «Вереса» забиває два матчі поспіль

08 Березня 2024, 18:06
Марко Мрвальєвич у грі проти «Динамо» 472
Марко Мрвальєвич у грі проти «Динамо»

У зимове трансферне вікно 2023/24 рівненський «Верес» оголосив про підписання чорногорського легіонера Марка Мрвальєвича.

Зі стартом офіційних матчів весняної частини чемпіонату УПЛ Мрвальєвич уже двічі забив за рівнян – у ворота «Ворскли» і вирішальний м'яч (із пенальті) у ворота Георгія Бущана («Верес» – «Динамо» – 1:1). Тобто, чорногорський нападник відзначався двічі поспіль. До речі, наразі він виходив на поле тричі, відігравши сукупно 247 хвилин.

Водночас зі старту сезону 2023/24 22-річний нападник у складі лідера чемпіонату Чорногорії «Будучності» забив 6 м'ячів і виконав 3 асисти, відігравши 20 матчів.

Загалом у сезоні 2023/24 гравці «Вереса» забили 17 голів, пропустивши 31 м'яч.

На «Sport UA» повідомили, що Марко Мрвальєвич став автором найпізнішого вирішального голу в історії чемпіонатів України, забивши пенальті на 9-й компенсованій хвилині зустрічі.