05 Березня 2024, 13:06
17-річна любешівка з особистим рекордом виграла медаль легкоатлетичного Чемпіонату України 852

Легкоатлетка з Любешівщини Оксана Лук'янович стала бронзовою призеркою на Чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Крім того, на першості, що відбулася в Ужгороді 3 березня, 17-річна атлетка встановила особистий рекорд зі спортивної ходьби на дистанції 10 км серед юніорок U-20. Час Оксани Лук'янович – 54:28. Про це повідомляє Спорт на Районі, покликаючись на протоколи змагань.

До речі, вихованка Любешівської ДЮСШ Вікторія Фальчик із часом 56:52 (особистий рекорд) фінішувала п'ятою. А лучанка Софія Мінчук (час  1:01:02, особистий рекорд) – сьомою.