«Старий Луцьк-Університет» – у чвертьфіналі Кубку України з баскетболу

29 Лютого 2024, 17:39
«Старий Луцьк-Університет» – у чвертьфіналі Кубку України з баскетболу 542

«Старий Луцьк-Університет» пройшов до чвертьфіналу Кубка України, обігравши в Івано-Франківську БК «Запоріжжя».

Гра 1/8 фіналу відбулася 29 лютого. Звіт про зустріч оприлюднили на сайті луцького клубу.

Старт матчу був за волинянами. Липовцев та Кольченко влучили здалеку. Досить швидко «Старий Луцьк-Університет» оформив непоганий відрив. За рахунку 10:2 Плеханов взяв тайм-аут.

Вдало у гру увійшов Коцько: капітан приніс своїй команді 4 очки. 13 очок Кольченка допомогли підопічним Дмитра Чайковського піти на перерву за хорошої переваги. Чверть завершилася за рахунку 26:13 на користь нашої команди.

У другій чверті суперник активізувався і скоротив відставання. Дейна також непогано увійшов із лави для запасних, заробивши 4 очки. Нікітін та Хохоник були активними у суперника, скоротивши відставання. Покоєнко у відриві зменшив гандикап до 8 очок. З такою різницею команди й пішли на велику перерву 38:46.

Лучанам вдався ривок 8-2 після великої перерви. Швидкий Джексон продовжував приносити проблеми супернику. У лучан дещо знизився відсоток реалізації штрафних. По два гравці суперника були на фол-траблі (Джексон, ТомасМорозов. Нікітін). Перед останньою чвертю «Старий Луцьк-Університет» продовжував лідирувати – 57:70.

На старті останньої чверті наша команда набрала всього 4 очки і багато фолила. Буц та Морозов  не дограли матч через перебір фолів, однак їх команда продовжувала відігравати відставання. Клатч-тайм матчу був нервовим, однак волиняни втримали перемогу.

«Запоріжжя» — «Старий Луцьк» – 83:84 (13:26, 25:20, 19:24, 26:14)

«Запоріжжя»: Нікітін 30 + 9 підбирань, Хохоник 13 + 14 передач, Биков 12 - 3 втрати, Морозов 10 + 7 підбирань - 3 втрати, Сізов 1 – старт; Кабанов 6, Холод 6, Покоєнко 5, Буц 0 + 5 підбирань, Величко 0, Дмитренко 0.

«Старий Луцьк»: Кольченко 38 + 5 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Джексон 15 + 8 підбирань + 4 перехоплення - 4 втрати, Липовцев 9, Томас 2, Мусієнко 0 — старт; Дейна 11, Коцько 6, Прозапас 3, Глушко 0, Маркiв 0.