Чотири команди з Луцька змагалися на благодійному баскетбольному турнірі «Разом до перемоги»

23 Лютого 2024, 08:52
Чотири команди з Луцька змагалися на благодійному баскетбольному турнірі «Разом до перемоги» 432
Чотири команди з Луцька змагалися на благодійному баскетбольному турнірі «Разом до перемоги»

У Луцьку відбувся другий за ліком благодійний баскетбольний турнір «Разом до перемоги».

21 лютого на майданчику обласної ДЮСШ зіграли 4 команди – «Міська влада», «Обласна влада», «Бізнес» та «Збірна Луцька». Про це повідомили на сайті організатора БК «Старий Луцьк-Університет».

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, а також баскетболістів Володимира Єрмакова та Артема Козаченка, яких убили у Німеччині.

Традиційно після цього члени імпровізованої президії привітали учасників заходу. До присутніх звернулися заступниця голови Волинської ОДА Мирослава Якимчук, заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор обласної ДЮСШ Дмитро Піддубний, головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський. Ведучим заходу був Сергій Абрамчук.

У півфінальних матчах «Бізнес» переміг «Обласну владу» (54:49), а «Збірна Луцька та друзів міста» перемогла «Міську владу» (34:27). «Дербі» міської та обласної влади визначало команду, яка посяде третє місце. Зрештою, в овертаймі перемогла команда області. У фінальному поєдинку тріумфували «бізнесмени», які у конкурентному матчі здолали «збірників» (32:30).

Оскільки в кожній із команд були гравці БК «Старий Луцьк-Університет», то прямо під час поєдинків у баскетбольних колективів була можливість виконувати «трансфери» гравців.

Окрім цього, на присутніх очікували конкурси, цікаві атракції та волонтерські ініціативи. Зокрема, під час аукціонів продавали клубну форму, патріотичні ювелірні вироби тощо.

Загалом же під час заходу вдалося зібрати 45 тисяч гривень. Організатори повідомили, що це не остаточна сума. 

Усі зібрані кошти організатори передадуть на потреби фотографа БК «Старий Луцьк-Університет» Миколи Лесика, який у лавах ЗСУ боронить незалежність України.

 

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024