Рівне прийняло чемпіонат України з паверліфтингу: хто став переможцем

22 Лютого 2024, 08:18
Рівне прийняло чемпіонат України з паверліфтингу: хто став переможцем 293
Рівне прийняло чемпіонат України з паверліфтингу: хто став переможцем

У приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся Чемпіонат України з паверліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору.

У змаганнях, які відбувалися 16–18 лютого, взяли участь 34 найкращих спортсменів із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Львівської, Харківської, Рівненської областей та міста Київ. Про це на сторінці РРЦ «Інваспорт» повідомив Микола Колтаков.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський, президент Спортивної федерації незрячих України, представник Укрцентру «Інваспорт» Любов Жильцова, начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук та головний суддя змагань Микола Колтаков (суддя міжнародної категорії).

Підсумки чемпіонату України підводились окремо у вагових категоріях з паверліфтингу та жиму лежачи серед чоловіків та жінок

Збірна команда Рівненської області брала участь у даних змаганнях у складі 19 спортсменів, які здобули 21 золоту, 12 срібних, 2 бронзових нагороди, у тому числі 10 золотих, 6 срібних, 2 бронзових нагороди на чемпіонаті України з пауерліфтингу та 11 золотих, 6 срібних нагород на чемпіонаті України з жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору.

Переможцями змагань з паверліфтингу серед жінок стали:

  • у ваговій категорії до 48 кг – Свирибчук Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.),
  • у ваговій категорії до 52 кг – Козирева Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 56 кг – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 60 кг – Саманчук Катерина, МСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 67,5 кг – Григор’єва Валентина, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 75 кг – Беруашвілі Софо, МСУМК (Львівська обл.);
  • у ваговій категорії до 82,5 кг – Асєєва Ніна, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії понад 90 кг – Багнюк Римма, МСУМК (Донецька обл.).

Переможцями змагань з паверліфтингу серед чоловіків стали:

  • у ваговій категорії до 56 кг – Шаульський Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 60 кг – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 67,5 кг – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 75 кг – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 82,5 кг – Миронець Андрій, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 90 кг – Ткачук Микола, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 100 кг – Скорік Сергій, ЗМСУ (Харківська обл.);
  • у ваговій категорії до 110 кг – Дерманський Анатолій, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 125 кг – Головатчик Павло, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії понад 125 кг – Ландик Валерій, МСУМК (Рівненська обл.).

Переможцями змагань з жиму лежачи серед жінок стали:

  • у ваговій категорії до 48 кг – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.),
  • у ваговій категорії до 52 кг – Козирева Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 56 кг – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 60 кг – Саманчук Катерина, МСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 67,5 кг – Григор’єва Валентина, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 75 кг – Коробкова Світлана, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 82,5 кг – Асєєва Ніна, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії понад 90 кг – Багнюк Римма, МСУМК (Донецька обл.).

Переможцями змагань з жиму лежачи серед чоловіків стали:

  • у ваговій категорії до 56 кг – Шаульський Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 60 кг – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 67,5 кг – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.);
  • у ваговій категорії до 75 кг – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 82,5 кг – Корнєєв Павло, МСУ (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 90 кг – Ткачук Микола, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 100 кг – Скорік Сергій, ЗМСУ (Харківська обл.);
  • у ваговій категорії до 110 кг – Дерманський Анатолій, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії до 125 кг – Головатчик Павло, МСУМК (Рівненська обл.);
  • у ваговій категорії понад 125 кг – Ландик Валерій, МСУМК (Рівненська обл.).

Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями Укрцентру «Інваспорт».

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024